Tim Burton'ın Beetlejuice 2 filminin kadrosuna; Michael Keaton (Batman), Winona Ryder (Edward Scissorhands, Stranger Things), Catherine O'Hara (Home Alone), Justin Theroux (Mulholland Drive) ve Jenna Ortega (Wednesday)'nın ardından Monica Bellucci (Maléna, Matrix, Spectre) de dahil oldu.

CinemaCon panelinde, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan oyuncularından Jenna Ortega'nın, Beetlejuice 2 kadrosuna katıldığı ve Winona Ryder'ın karakteri Lydia Deetz'in kızını canlandıracağı duyurulmuştu.

Jenna Ortega ’Beetlejuice 2’nin Kadrosuna Katıldı
Jenna Ortega, Michael Keaton ve Winona Ryder’dan sonra, Tim Burton’ın ‘Beetlejuice 2’ filminin kadrosuna dahil oldu. Film, 2024 yılında vizyonda olacak.

Filme dair senaryo ve karakter detayları henüz paylaşılmamış olsa da Monica Bellucci'nin de Beetlejuice'un (Michael Keaton) eşini canlandıracağı açıklandı.

6 Eylül 2024'te, Marvel'ın Blade filmiyle aynı gün vizyona girecek olan Beetlejuice 2, şimdiden önümüzdeki yılın en merak edilen filmlerden bir tanesi olacak gibi görünüyor.

Mia Goth, ‘Blade’ Kadrosuna Dahil Oldu
‘X’ korku serisinin yıldızı Mia Goth, Marvel’ın beşinci fazını kapatacak olan ‘Blade’ filminin kadrosuna, henüz ismi açıklanmayan bir karakterle dahil oldu.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş