11 sezonluk uzun bir serüvenin ardından geçtiğimiz yıl sonu final yapan The Walking Dead dizisinin ana karakterleri "Rick" ve "Michonne"u yeniden buluşturacak spin-off dizisi The Ones Who Live'in çıkış tarihi, yayınlanan "kısa bakış" videosuyla duyuruldu.

25 Şubat 2024 tarihinde ilk bölümünün yayınlanması planlanan dizi, TWD de olduğu gibi AMC kanalı ve AMC+ dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Başroller Andrew Lincoln (Rick) ve Danai Gurira (Michonne)'nın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizinin paylaşılan resmi sinopsisi ise şöyle: "Rick ve Michonne farklı dünyalara savrulmuş, ölülere karşı savaş açmıştır. Bu savaş kaçınılmaz olarak onları yaşayanlarla da karşı karşıya getirir. Birbirlerini ve bir zamanlar oldukları kişileri, bu hiç tanımadıkları yer ve durumda bulabilecekler midir? Yoksa artık birbirlerine düşman mıdırlar? Yoksa sevgili, kurban ya da galip midirler? Birbirleri olmadan gerçekten yaşıyorlar mıdır? Yoksa onlar da birer 'Yaşayan Ölü' müdür?"

"Michonne" (Danai Gurira) - TWD: The Ones Who Live (2024)

İngiliz oyuncu Andrew Lincoln'ün canlandırdığı "Rick" karakteri orijinal dizinin 9. sezonunda, Danai Gurira'nın hayat verdiği "Michonne" karakteri ise 10. sezonda ayrılarak hayranların kafasında yarım kalan bir hikâye bırakmışlardı. Fakat her iki karakter de 2022 sonunda yayınlanan dizi finalinde cameo yaparak devam filmi/dizisi için kapıyı aralamışlardı. Paylaşılan kısa videoda Lincoln'ün de dediği gibi, işte şimdi akıllardaki tüm bu sorulara cevap vermeye geliyorlar.

Kaynak: Variety

Paylaş