Distopyalarda geçen ilginç hikayeleri konu edinen karanlık hiciv Black Mirror, yayın hayatına 2011 yılında İngiltere'nin Channel 4 kanalında başladığından bu yana, izleyiciler tarafından çok sevilerek izlenen yapımlardan biri oldu.

2016 yılında Netflix'in satın aldığı Black Mirror, bütçe desteği de sağlanınca çeşitli konular ve kadrosuna dahil ettiği ünlü isimlerle, başarılı yeni sezonlara imza attı.

"Danny" (Anthony Mackie) ve "Karl" (Yahya Abdul Mateen II)

Haziran ayında, dört yıl aranın ardından gösterime giren altıncı sezon, 92 ülkede Netflix'in Top 10 sıralamasında zirveye yerleşti ve dört hafta boyunca listede kalmayı başardı.

"Joan Tait" (Annie Murphy)

Beş bölümlük son sezonda; Salma Hayek, Aaron Paul, Josh Hartnett, Annie Murphy, Paapa Essiedu ve Ben Barnes gibi isimler yer almıştı.

"TV Mac" (Ben Barnes) ve "TV Joan" (Salma Hayek)

Her sezonu ve bölümü farklı konu ve oyuncu kadrosundan oluşan başarılı dizi, bir yeni sezonla daha izleyicisiyle birlikte olmaya devam edecek.

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş