Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail'in yönetmen koltuğunda oturduğu, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Leave the World Behind'dan ilk fragman yayınlandı.

Julia Roberts ve Ethan Hawke'ın canlandırdığı Amanda ve Clay çiftinin, Long Island'da çocuklarıyla birlikte ufak bir kaçamak yapmak için çıktıkları tatil, gece vakti kapılarını çalıp evlerine sığınmak isteyen iki yabancının gelişiyle altüst olur.

Siber saldırıların neden olduğu yıkımla birlikte çökmekte olan dünyada herkesi kendi kaderiyle baş başa bırakan filmde, Mahershala Ali ve Myha'la Herrold, sürpriz bir şekilde ortaya çıkan bu iki yabancıya hayat veriyor. Kevin Bacon, kasabada yaşayan takıntılı bir inşaat işçisini canlandırırken, Farrah Mackenzie ve Charlie Evans da Hawke ve Roberts'ın çocukları rollerinde.

Rumaan Alam'ın 2020 çıkışlı romanından uyarlanan Leave the World Behind, Obama'nın kurduğu ve daha öncesinde çocuk programlarına, belgesellere, tarihi dramaların öncülüğünü gerçekleştiren Higher Ground Productions'ın yapımcılığını üstlendiği ilk kurgusal yapım olacak.

Michelle ve Barack Obama

22 Kasım'da seçili sinemalarda gösterime girecek olan film, 8 Aralık'ta Netflix kütüphanesine eklenecek.

Kaynak: Variety

Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş