Son sezonu için gün sayan The Umbrella Academy, 2024'te yayımlanacak olan bölümleri ile izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor.

Birinci sezonun ilk bölümünde, "Vanya/Viktor Hargreeves" (Elliot Page), "Luther" (Tom Hopper), "Diego" (David Castaneda), "Allison" (Emmy Raver-Lampman), "Klaus" (Robert Sheehan) ve "Five" (Aidan Gallagher)'ın doğum günlerinin, 1 Ekim 1989 olduğu gösterilmişti.

Doğum günleri dolayısıyla, X aracılığıyla yeni bir video paylaşan Netflix, dizinin son sezonuna dair önemli açıklamalarda da bulundu.

İlk üç sezonu 10'ar bölümden oluşan The Umbrella Academy'nin, son sezonu diğerleri kadar uzun olmayacak.

Dördüncü sezonun sadece altı bölümden oluşacağını doğrulayan dizi sorumlusu Steve Blackman, "bölümlerin sayısının az olmasından hayranların endişe etmemesi gerektiğini, ellerinde, onları son dakikaya kadar heyecanlandıracak bir hikâye olduğunu" da söyledi.

Hikâyesi Gerard Way tarafından kaleme alınan ve Gabriel Ba'nın çizimleriyle okurlarıyla buluşan çizgi roman serisi, Jeremy Slater tarafından geliştirilen televizyon serisiyle ilk kez 2019 yılında izleyicisiyle buluşmuştu.

Kaynak: CBR


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş