Karakomik Filmler'de tek filme iki film sığdıran Cem Yılmaz'ın, "2 Arada" kısmında tanıttığı "Ayzek" karakterini merkeze alan 'Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece'den resmi fragman yayımlandı.

Netflix, filmin yayın tarihini Instagram hesabı üzerinden paylaştığı yeni bir poster ile ve "Sen iyi bir insansın Ayzek." notuyla yapmıştı.

Filmin hem senaristliğini hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlenen Cem Yılmaz'a, kadroda; Özge Özberk, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak, Mustafa Kırantepe gibi isimler eşlik edecek.

Filmin konusu ise şöyle:

"Pandemi sebebiyle işsiz kaldıktan sonra denizi bırakıp karaya dönmeye karar veren Ayzek, sessiz sakin bir otelde başladığı işinin vardiyasının ilk gecesinde, konukların peşine takılarak beklenmedik maceralara atılır. Hayatını bir düzene koyabilmek için attığı bu ilk adımda ise kendisini hiç beklemediği olayların merkezinde bulur."

Merakla beklenen film 29 Eylül'de Netflix'te yayımlanacak.


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş