Bob Odenkirk, ikinci sezonu Haziran'da başlayacak olan The Bear dizisinin kadrosuna dahil oldu. Odenkirk'ün karakterinin detayları şimdilik gizli tutuluyor ancak dizinin ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacağı tahmin ediliyor.

The Bear’in 2. Sezonu Bu Yaz Geliyor
2022’nin en iyi dizilerinden biri olan The Bear’in ikinci sezonun çıkış tarihi FX’in Twitter hesabından duyuruldu. Bu yazın başında, 10 bölüm halinde yayımlanacağı duyurulan dizi, ABD’de Hulu platformu üzerinden izlenebiliyor. Türkiye’de ise diziyi Disney+ üzerinden izleyebilirsiniz. FX’s The Bear…

Chicago'daki aile yadigarı sandviç dükkanını işletmek için memleketine dönen seçkin şef Carmen “Carmy” Berzatto karakterini canlandıran Jeremy Allen White'a, Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce gibi isimler eşlik ediyor.

"Carmy" ve "Richie"
İlk sezonuyla, FX’in en çok izlenen dizilerinden biri olan The Bear, geçtiğimiz yıl Jeremy Allen White'a, "Müzikal veya Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde bir Emmy Ödülü kazandırdı.

Breaking Bad, Better Call Saul, How I Met Your Mother ve daha birçok yapımdan tanıdığımız Bob Odenkirk ise, şu anda AMC'nin kara komedisi Lucky Hank'te orta yaş kriziyle mücadele eden bir İngilizce öğretmenini canlandırıyor.

"William 'Hank' Devereaux Jr."

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş