Hollywood Yazarlar Birliği'nin grevi dolayısıyla geciken birçok yapım gibi, Marvel Sinematik Evreni'nin altıncı fazının en çok beklenen filmlerinden biri olan Fantastik Dörtlü de bu süreçte geri plana atılan yapımlardan bir tanesi oldu.

MCU içerisinde Wandavision (2021)'ın yönetmeni olarak tanınan ve Fantastik Dörtlü'nün yönetmen koltuğunda da oturacak olan Matt Shakman, Collider'a verdiği röportajda, "kadronun grevler bittikten sonra açıklanacağını ve filmin çekimlerinde gelecek yıl Londra'da başlanacağını" söyledi.

Matt Shakman, Elizabeth Olsen ve Paul Bettany

Marvel çizgi roman evrenindeki en önemli isimlerden bazılarına sahiplik yapan "Fantastik Dörtlü" ekibi; Reed Richards, Ben Grimm, Sue Storm ve Johnny Storm'dan oluşuyor.

Reed Richards karakteriyle bağlantılı isimlerden biri, geçtiğimiz yıl Doctor Strange 2: Multiverse of Madness filminde Reed Richards'a hayat veren aktör John Krasinski'ydi. Ancak kendisi, 2022'de verdiği bir röportajda, bu rolü tekrar oynama ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde Vanessa Kirby'nin "Sue Storm", Joseph Quinn'in "Johnny Storm" ve Ebon Moss-Bachrach'ın da belirsiz bir rolde Fantastik Dörtlü filminin kadrosuna dahil edildiği haberleri çıkmıştı.

Vanessa Kirby, Joseph Quinn ve Ebon Moss-Bachrach, ‘Fantastik Dörtlü’ Kadrosunda
Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir çağı başlatacak olan ‘Fantastik Dörtlü’ filminin kadrosu şekillenmeye başladı.

Haberi hayranlarla paylaşacağı için büyük heyecan duyduğunu belirten Shakman, grev başarılı bir şekilde sonuçlanır sonuçlanmaz, oyuncu kadrosunu en kısa zamanda paylaşacağını açıkladı.

Kaynak: Collider


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş