Paramount, sevilen serinin üçüncü filmi için ekibi geri döndürmek istiyor. Kaynaklara göre film şirketi, Top Gun: Maverick'in ortak yazarı Ehren Kruger ve yönetmeni Joe Kosinski'nin yanında, Tom Cruise'un yeni nesil rol arkadaşları Miles Teller ve Glen Powell'ı da bir araya getirmek istiyor.

"Bradley Bradshaw" (Miles Teller)

Bu gelişme, Warner Bros. Discovery'nin Cruise'un, filmlerde rol olmak ve yapımcılığı üstlenmek üzere imzaladığı anlaşmanın duyurulmasından birkaç gün sonra gerçekleşti. Yine kaynakların söylediğine göre Top Gun 3, yeni duyurulmuş olsa da sonbahardan bu yana sessizce geliştirilmeye devam ediyor.

Top Gun (1996)

Tony Scott'ın 1986 tarihli Top Gun filminden yıllar sonra gelen Top Gun: Maverick, 2022 yılında gişede fırtınalar estirdi. Dünya çapında 1,5 milyar dolar hasılat elde eden film, "En İyi Film" kategorisi de dahil olmak üzere, Oscarlar'da birçok adaylık elde etti.

Top Gun 3'ü yakın gelecekte izlemek biraz zor olabilir, çünkü Cruise şu aralar 2025'te vizyona girecek olan Mission: Impossible - Dead Reckoning Part 2 üzerinde çalışıyor. Ancak yine de Cruise'un yoğun çalışma takvimi arasında yer edinmiş olması da oldukça güzel bir gelişme.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş