Marvel Sinematik Evreni'nin en güçlü kahramanlarından biri olan Kaptan Marvel'ın serüveninin devam ettiği ikinci film The Marvels, Rotten Tomatoes kullanıcılarının verdiği oylar ile açılışını %54 gibi oldukça düşük bir puanla yaptı.

Kaptan Marvel (2019)'ın devam filminde, "Carol Denvers" (Brie Larson)'a bu sefer, Wandavision (2021) dizisiyle tanıdığımız "Monica Rambeau" (Teyonah Parris) ve Ms. Marvel (2022) dizisi ile sinematik evrene giriş yapan "Kamala Khan" (Iman Vellani) eşlik ediyor.

Kozmik güçlere sahip olan bu üç güçlü figürün düşmanı ise Zawe Ashton'ın canlandırdığı "Dar-Benn" karakteri olacak.

"Dar-Benn" (Zawe Ashton)

İlk filmiyle 1.128 milyar dolar gibi oldukça iyi bir hasılat elde eden Kaptan Marvel'ın, başka kahramanlarla yelken açacağı maceraları konu edinen ikinci filmi The Marvels'tan maalesef ki böyle bir beklenti bulunmuyor.

Marvel'ın en düşük Rotten Tomatoes oranlarına sahip olan diğer yapımları; Ant-Man: Quantumania (%46), Eternals (%47) ve Secret Invasion (%54)

En son yapılan değerlendirmelerle güncel puanını %61'ye yükselten The Marvels, 10 Kasım'da izleyicisiyle buluşuyor.

The Marvels
Carol Danvers aka Captain Marvel has reclaimed her identity from the tyrannical Kree and taken revenge on the Supreme Intelligence. But unintended consequences see Carol shouldering the burden of a destabilized universe. When her duties send her to an anomalous wormhole linked to a Kree revolutionar…

Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş