Emmy adayı dizi The Boys'un dördüncü sezon fragmanı, cumartesi günü Brezilya'daki CCXP panelinde yayınlandı. 

"Victoria Neuman, uçurum eşiğinde olan dünyada Homelander'ın kontrolü altında olan Oval Ofis'e her zamankinden daha yakındır. Sadece birkaç ay ömrü kalan Butcher, eski eşi Becca'nın oğlunu ve The Boys ekibinin liderliğini kaybetmiştir. Yalanlarından ötürü arkadaşlarının güvenini de kaybeden Butcher'ın, çok geç olmadan dünyayı kurtarmanın bir yolunu bulması gerekmektedir."

Antony Starr, Claudia Doumit, Karl Urban, Shantel VanSanten, Jack Quaid, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Cameron Crovetti'nin kadrosunda bulunduğu diziye, yeni sezonda Susan Heyward, Valorie Curry ve Jeffrey Dean Morgan dahil oluyor. 

Jeffrey Dean Morgan - The Boys

Yan dizisi Gen V ile ortak kişiler ve durumlar paylaşması beklenen The Boys, 2024'te Prime Video'da yayında olacak. 

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş