The Movie Critic, Quentin Tarantino'nun söylediğine göre, efsane yönetmenin uzun metrajlı onuncu ve son filmi olacaktı. Ancak çarşamba günü gelen bilgilere göre, yönetmen artık bu projenin yapımına devam etmek istemiyor.

Brad Pitt'in, Tarantino'nun bir önceki filmi Once Upon a Time in Hollywood filmindeki Cliff Booth karakterine tekrar hayat vereceği The Movie Critic, söylenenlere göre, 1970'li yıllarda bir dergi için akıllıca eleştiriler kaleme alan küçük çaplı bir film eleştirmeni hakkında bir hikâyeyi anlatıyor olacaktı.

"Cliff Booth" (Brad Pitt) - Once Upon a Time in Hollywood (2019)

Geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali'nde seyirci karşısına çıkan Tarantino, film hakkında kısaca konuşarak şu cümleleri kullanmıştı:

"Filmi görmeden sizlere bir şey anlatamam. Şu an karakterin bazı monologlarını vermek istiyorum, daha az kamera olsaydı belki yapabilirdim ama yapmayacağım. Sadece beklemeniz gerek."

The Movie Critic hakkındaki fikrini değiştiren yönetmenin ismi, geçtiğimiz yıllarda R dereceli bir Star Trek filmi ve sekiz bölümlük bir dizi ile anılmıştı. Ancak bu iki ayrı projeden de hiçbir zaman olumlu bir yanıt alınamadı. Dolayısıyla başarılı yönetmenin bir sonraki projesinin ne olacağı şimdilik bilinmiyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş