İkinci filminin yayınlanmasının üzerinden 7 yıl geçmesinin ardından Lionsgate Şirketi, Now You See Me 3'ün geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı.

İlk filmi 2013 yılında vizyona giren seri, kadrosunda; Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Morgan Freeman, Isla Fisher ve Michael Caine gibi isimler bulunduruyordu.

Sinemaseverler arasında sevilen ve dünya çapında büyük bir popülerliğe ulaşan seri, toplamda 700 milyon dolar kazanç elde etmişti.

Alex Kurtzman ve Bobby Cohen'in bir kez daha yapımcılığını üstleneceği üçüncü filmin senaryosunu ise Assassin's Creed (2016) ve Macbeth (2015) filmleriyle tanınan senarist Michael Leslie üstlenecek.

İlk iki filmde olduğu gibi soygunlar, illüzyonlar ve FBI soruşturmalarıyla dolu olması beklenen üçüncü hikâye için; Jesse Eisenberg, Woody Harrelson ve Morgan Freeman'ın karakterlerini canlandırmak için geri dönmeleri bekleniyor.

Kaynak: Screen Daily


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş