Oscar adayı Taylor Sheridan ve Hugh Dillon imzalı Mayor of Kingstown, Michigan merkezli iktidar tüccarları McLusky ailesini konu ediniyor. Sistemik ırkçılık, yolsuzluk ve eşitsizlik temalarını oldukça önemli bir biçimde ve dengede tutarak ele alan dizi, düzen ve adaletin, bunların hiçbirinin bulunmadığı bir kasabaya getirilme çabasına çarpıcı bir bakış sunuyor.

Merakla beklenen üçüncü sezondan yayınlanan ilk tanıtımda ise, şehre yeni taşınan bir Rus mafyasının bir dükkân açmasıyla alevlenen hapishanenin içerisi ve dışarısındaki uyuşturucu savaşı, Kingstown ve vatandaşlarını bir dizi patlama ile karşı karşıya bırakıyor.

"Mike McLusky'nin üzerinde bu savaşı sonlandırması için büyük bir baskı vardır ancak belediye başkanının gizemli geçmişinden tanıdık bir yüzün ortaya çıkıp şimdiye kadarki barışı koruma girişimlerini baltalamakla tehdit etmesiyle işler birbirine girmeye başlar."

"Mitch McLusky" (Kyle Chandler), "Mike McLusky" (Jeremy Renner)

Mayor of Kingstown'ın üçüncü sezon prömiyeri, Jeremy Renner'ın neredeyse hayatını sona erdiren büyük kar kazasının tam 18 ay ardından gerçekleşecek. Tahoe Gölü'ndeki evinde meydana gelen kazada, kar küreme aracının üzerinden geçmesiyle 30'dan fazla kemiği kırılan Renner, 16 gün hastanede yattı ve fizik tedavi dahil olmak üzere çeşitli tedavi uygulamalarının sonrasında ayağı kalkabildi.

Kadroda Renner'a, Natasha Marc, Emma Laird, Taylor Handley, Nichole Galicia ve Hugh Dillon'ın eşlik ettiği Mayor of Kingstown'ın üçüncü sezonu, 3 Haziran'da Paramount+'ta başlayacak.

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş