Marvel Sinematik Evreni'ndeki ilk görünümünü Hawkeye (2021) dizisiyle gerçekleştiren "Echo" karakterinin hikâyesine derinlemesine odaklanacak olan dizi, Marvel'ın yüksek derecede şiddet içeren yapımlarından bir tanesi olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Alaqua Cox, Vincent D'Onofrio, Zahn McClarnon, Devery Jacobs, Alexis Capozzi ve Charlie Cox gibi isimler yer alıyor.

Marvel çizgi romanlarında çoğunlukla Daredevil sayılarında karşımıza çıkan karakter, Wilson Fisk (Kingpin)'in yanında çalışan babasını henüz çok küçükken kaybeden duyma engelli bir kız çocuğu. Asıl ismi Maya Lopez olan karakterin en büyük motivasyon sebebi ise kaybettiği babasının intikamını alabilmek.

Babasının ölümünden sonra Wilson Fisk'in himayesi altına alınan Maya, dövüş sanatları konusunda kendisini geliştirmeye çalışıyor ve bu süreç içerisinde düşmanı Daredevil ile birçok kez karşı karşıya geliyor.

Netflix'in Daredevil dizisinin karanlık tonunu andıran Echo'nun fragmanında ise beklendiği üzere, çok kısa bir anlığına kırmızı kostümüyle Daredevil görünüyor.

"Daredevil" - Echo (2024)

Netflix dizilerinin güncel Marvel evreninin zaman çizgisi üzerinde olmadığı açıklandıktan sonra, Daredevil ve Kingpin ikilisini ilk kez karşı karşıya getirecek olan bu dizi, hayranlar tarafından merakla bekleniyor.

"Kingpin / Wilson Fisk", "Echo / Maya Lopez"

Disney+'ın kardeş yayın platformu Hulu'da da yayınlanacak olan "Echo", tüm bölümleriyle 10 Ocak 2024'te izleyicisiyle buluşacak.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş