Beauty and the Beast (2017), Dracula Untold (2014), Hızlı ve Öfkeli 6 (2013) gibi filmlerle tanınan Luke Evans ve Resident Evil (2002-2016), Ultraviolet (2006), ve Fifth Element (1997) gibi seri ve filmlerle tanınan Milla Jovovich, Brad Anderson'ın bilimkurgu, aksiyon ve gerilim türündeki yeni filmi World Breaker'da başrolleri üstlenen isimler olacak.

İkili, daha öncesinde The Three Musketeers (2013) filminde birlikte çalışmışlardı. Görseldekiler soldan sağa; Luke Evans, Matthew Macfadyen, Milla Jovovich ve Ray Stevenson.

Film, kıyamet sonrası bir dünyada yaşam mücadelesi vermeye çalışan bir baba ve kızın hikâyesini konu ediniyor. Beş yıl önce gerçekliğin dokusundaki bir yırtık, tehlikeli yaratıkları alternatif bir boyuttan dünyamıza, yaşadığımız gerçekliğe yöneltmiştir. Baba, kızını güvende tutabilmek için onu bir adada saklar, hayatta kalabilmesi için onu eğitir ve olası gelecek savaşlara hazırlar. Çünkü çevrelerindeki hiçbir bölge güvenli değildir.

Senaryosu Joshua Rollins tarafından yazılan filmin yapımcılığını Martin Brennan üstlenirken, yönetmen koltuğunda oturan isim de Machinist (2004), Fractured (2019) ve Beyrut (2018) gibi filmleriyle bilinen Brad Anderson.

World Breaker'ın çekimlerine, yakın zamanda Kuzey İrlanda'da başlanması bekleniyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş