Inside Out 2, gişedeki yolculuğunda Disney ve Pixar’ın yüzünü güldürmeye devam ediyor. 

Vizyona girdiği ikinci hafta sonunda 100 milyon dolarlık sansasyonel bir hasılat elde eden filmin bilet satışları, 154 milyon dolarlık açılış haftasından sonra yalnızca %35 geriledi. Böylece tarihte tüm filmler arasında en iyi yedinci, animasyon filmleri arasında ise en iyi "ikinci hafta hasılatı"na ulaşmış oldu.

“Öfke”, “Korku”, “Neşe”, “Üzüntü”, “Tiksinti”, “Gıpta”, “Anksiyete”, “Utanç”

Inside Out 2, şu ana kadar Kuzey Amerika’da 355 milyon dolar ve dünya çapında ise 724 milyon dolar hasılat elde etti. Film, gösterimde sekiz gününü geçirdikten sonra, yılın en büyük filmi olarak görülen ve Amerika içerisinde 282 milyon dolar, dünya genelinde ise 711 milyon dolar elde eden Dune: Part 2’yi geride bıraktı.

Dudak Uçuklatan Bir Deneyim: Dune 2 (2024)
’Dune: Çöl Gezegeni Bölüm 2’de, Paul Atreides’in Harkonnenlar’a açtığı savaşta yarım kalan hikayesini tamamlamaya, bu sefer Arrakis’in vahşi kumullarının derinliklerine iniyoruz.

Sevilen animasyonun oyuncu kadrosu; Neşe (Amy Poehler)Üzüntü (Phyllis Smith)Öfke (Lewis Black)Anksiyete (Maya Hawke)Kıskançlık (Ayo Edebiri), Utanç (Paul Walter Hauser) ve Nostalji (June Squibb) gibi isimlerden oluşuyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş