Silver Linings Playbook (2012), The Hunger Games (2012), Passengers (2016) ve Mother! (2017) gibi filmleriyle tanınan Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, senelerdir yayınlanmaya devam etmekte olan program The Real Housewives’ın tam kalbinde yer aldığı belirtilen bir cinayet gizemini, The Wives isimli polisiye draması içerisinde çözmeye çalışacak.

Apple Original Films bu projeyi son derece rekabetçi olarak tanımladığı bir dönemde satın aldığını belirtti.

"Katniss Everdeen" (Jennifer Lawrence) - The Hunger Games: Mockingjay - Part II (2015)

Lawrence, filmin yapımcılığını Justine Ciarrocchi ile birlikte şirketi Excellent Cadaver adına üstlenecek.

Pulitzer ödülü finalisti olan, Circle Jerk oyununun yazarları Michael Breslin ve Patrick Foley tarafından yazılacak olan The Wives’ın yapımcı şirketleri arasında ise Apple Studios ve A24 yer alıyor.

Şu anda geliştirme aşamasında olan filmden paylaşılanlar arasında; konusuna, geri kalan oyuncu kadrosuna veya çekim tarihine dair herhangi bir bilgi yer almıyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş