Geçtiğimiz hafta California'da yapılan bir röportaj sırasında Christian Bale'a, bir sonraki projesinin ne olacağı sorusu yöneltildi.

Warner Bros. imzalı, yönetmen koltuğunda Maggie Gyllenhaal'un oturacağı, henüz ismi belli olmayan ve kendisinin "Frankenstein'ın Canavarı"nı canlandıracağı filme atıfta bulunan aktör, "Gelecek hafta bir film için saçlarımı tıraşlamam gerekiyor." cevabını verdi.

California'da, kimsesiz çocuklar için yıllardır geliştirmekte olduğu bir projenin açılışını yapmak üzere bulunan Bale, "Yapım ekibinden, öncelik olarak bunu yapmama izin vermelerini istedim. Temel atma işini bitirdikten sonra onlarla olmak için hemen yola çıkacağım." cümlelerini kullandı.

İlk kez geçtiğimiz yıl duyurulan isimsiz Frankenstein filmi, ikinci kez yönetmen koltuğuna oturacak olan Maggie Gyllenhaal'un yıldız isimlerle çalışmasına da vesile olacak.

Christian Bale dışında; Jessie Buckley, Annette Bening, Penelope Cruz ve Peter Sarsgaard'ın kadrosunda yer aldığı yapım, canavarın "aşk" arayışında olduğu bir sürece odaklanacak.

Christian Bale, Jessie Buckley, Annette Bening, Penelope Cruz, Peter Sarsgaard

Söylenenlere göre, kendisine bir arkadaş bulma konusunda Dr. Euphronius'un yardımına ihtiyaç duyan ucube, 1930'ların Chicago'suna gidecek ve öldürülen bir kadını tekrar canlandırma çalışmalarıyla, klasik hikâyesini farklı bir formda tekrar gerçekleştirecek.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş