Elvis, Masters of the Air ve Dune: Part 2 ile, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan Austin Butler, Requiem for a Dream, Black Swan, Mother! ve The Whale gibi filmlere imza atan yönetmen Darren Aronofsky'nin yeni filmi Caught Stealing'in başrolünü üstlenecek.

"Feyd-Rautha" (Austin Butler) - Dune: Part 2 (2024)

Sony'nin bir süre önce radarına aldığı hikâye, Charlie Huston'ın aynı adlı romanına dayanıyor. Senaryosunu yine Huston'ın kaleme alacağı filmin yapımcılığını ise Protozoa Pictures üstlenecek.

Caught Stealing, 1990'ların New York şehir merkezinin yer altı dünyasında, farkında olmadan vahşi bir hayatta kalma mücadelesine girmiş olan tükenmiş bir eski beyzbol oyuncusu Hank Thompson'ın hikayesine odaklanıyor.

Başarılı yönetmen Aronofsky ise film hakkında şu sözleri söyledi: “Charlie’nin adrenalin dolu, inişli çıkışlı yolculuğunu hayata geçirmek için ve Sony’deki eski arkadaşlarımla bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım. Austin ve New Yorklu ekip arkadaşlarımdan oluşan yeni ailemle çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum.”

The Whale filminin çekimlerinden Darren Aronofsky ve Brendan Fraser

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş