Emmy ödüllü dramedi The Bear, başarıdan başarıya koşmaya devam ederken temposunu hiç azaltmadan hikâyesini genişletmeye hazırlanıyor. Sevilen dizinin üçüncü sezon çekimleri devam ederken dördüncü sezon onayını da aldığı duyuruldu.

Bazı kaynaklar, sevilen FX dizisi The Bear'in sessiz sedasız bir biçimde dördüncü sezon onayı aldığını doğruladı. FX henüz bir açıklama yapmıyor ancak kaynaklar, oyuncular ve yaratıcıların takvimlerini giderek meşgul hale getirmeye başlamaları dolayısıyla diziyi yıllık yayın hedefinde tutmak istediklerini ve dördüncü sezonun üçüncü sezon çekimlerinin hemen ardından devam edeceğini söylüyor.

Üç oyuncuya da geçtiğimiz sezonda Emmy kazandıran The Bear'in üçüncü sezonu bu yıl, dördüncü sezonu da çok büyük ihtimalle 2025 yılında yayında olacak.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş