Dream Scenario (2023), Beau Is Afraid (2023) ve Midsommar (2019) gibi filmlerin yönetmeni Ari Aster, bir sonraki filmi Eddington'ın kadrosunda yıldız isimleri bir araya getiriyor.

Aster'ın önceki filmlerinde olduğu gibi yine A24'ün yapımcılığını üstleneceği Eddington'da, Joaquin Phoenix, Emma Stone, Pedro Pascal, Austin Butler gibi ünlü isimler yer alacak. Henüz vizyon tarihi belli olmayan filmde Luke Grimes, Deirdre O'Connell, Michael Ward ve Clifton Collins Jr.'ın da rol alması bekleniyor.

Senaryosunu da Aster'ın üstlendiği Eddington, büyük hayalleri olan ve New Mexico'da yaşayan küçük bir kasabanın şerifine odaklanacak.

Ayrıca iki Oscar adaylığı bulunan görüntü yönetmeni Darius Khondji, filmin sinematografisini üstlenecek.

"Beau" (Joaquin Phoenix)

Eddington, Beau Is Afraid'de birlikte çalıştığı Joaquin Phoenix'i Aster ile yeniden bir araya getirecek.

Emma Stone, Yorgos Lanthimos'un Poor Things'i ile geçtiğimiz hafta ikinci Oscar ödülünü kucakladı.

Pedro Pascal, HBO'nun sevilen dizisi The Last of Us'ın ikinci sezonunda geri dönmeye hazırlanırken, son olarak Marvel'ın Fantastik Dörtlü ekibine dahil oldu.

Austin Butler ise şu sıralar vizyonda yer alan Dune: Part II filmiyle isminden çokça bahsettiriyor.

Kaynak: The Hollywood Reporter


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş