2007 ve 2019 yılları arasında yayınlanan The Big Bang Theory dizisinin efsane karakterleri Sheldon Cooper ve Amy Farrah Fowler, Young Sheldon dizisinin final bölümü için geri dönecek.

The Big Bang Theory dizisinin öncesini anlatan Young Sheldon, çok nadir görülen ileri matematik ve bilim becerilerine sahip olan Sheldon Cooper’ın yetenekli, saf ve çoğunlukla savunmasız olan çocukluk maceralarını konu edinen bir dizi.

En son 2019 yılında The Big Bang Theory’nin final bölümünde Sheldon ve Amy karakterleriyle karşımıza çıkan Jim Parsons ve Mayim Bialik, Young Sheldon’ın final bölümü için efsane karakterlerini bir kez daha canlandıracaklar.

Amerikan televizyonlarında CBS kanalı ve Paramount+ platformunda yayınlanan dizi, 16 Mayıs Perşembe akşamı yedinci sezonunun final bölümüyle izleyiciye veda edecek.

"Sheldon Cooper" (Iain Armitage)

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş