Chicago Fire (2012-), Wanted (2008), FBI: International (2021-2024) gibi yapımlarıyla tanınan senarist ve yapımcı Derek Haas’ın, yürütücülüğünü üstlendiği Countdown’da sevilen oyuncu Jensen Ackles başrol oynayacak.

"Hughie" (Jack Quaid), "Soldier Boy" (Jensen Ackles) - The Boys (2018-) / Prime Video

Yapımcılığını Prime Video’nun üstleneceği aksiyon-gerilim dizisinin sinopsisinde şu cümleler yer alıyor: "Gün ışığında meydana gelen şüpheli bir cinayetin ardından LAPD’den Mark Meachum, kolluk kuvvetlerinin tüm şubelerinden gelen gizli ajanlardan oluşan gizli bir ekibe katılmak üzere işe alınır. Ancak daha sinsi bir komplonun var olduğu ortaya çıktıkça ekip birbirine kenetlenmek ve milyonlarca insanın yaşadığı şehri kurtarmak için bu sinsi planın üstesinden gelmek durumundadır."

Amazon, diziye 13 bölümlük bir sipariş verdi. Haas ise dizinin yaratıcısı, yürütücüsü ve sorumlusu olarak görev yapacak.

Jensen Ackles: "The Boys dizisinde Prime Video ekibiyle çalışırken inanılmaz bir deneyim yaşadım ve bu ilişkimizi bu projede de sürdürebildiğimiz için çok mutluyum. Derek ve Countdown ekibinin geri kalanıyla çalışmak için sabırsızlanıyorum."

"Dean Winchester" (Jensen Ackles) - Supernatural (2005-2020)

Bu, Ackles’ın Jared Padalecki ile 15 sene boyunca birlikte rol aldığı Supernatural (2005-2020) dizisinin ardından aktörün başrolünde yer aldığı ve TV’de yayınlanacak olan ilk yapımı olacak. Ackles, son zamanlarda Big Sky (2020-2023) dizisinin üçüncü sezonunda, Prime Video’nun The Boys (2018-) ve Gen V (2023-) dizilerinde de boy gösterdi.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş