Görünüşe göre Robert Kirkman'ın Invincible'ına, Prime Video tarafından 4. ve 5. sezon onayları çoktan verildi. Skybound'un yanlışlıkla paylaştığı haber sonucu doğrulanan bilgiler, Skybound's Republic'te geliştirilen ve Invincible video oyunu için düzenlenen kitlesel fonlama kampanyasının detaylarına eklenmesi sonucunda ortaya çıktı.

Sayfanın animasyon uyarlamasına ilişkin detayların sıralandığı bölümde geçen "3. sezon için prodüksiyon çalışmaları süren Invincible, 4. ve 5. sezon onaylarını da aldı" ibaresi, kısa bir süre sonra yayından kaldırılsa da elbette dikkatli okuyucuların gözünden kaçmadı.

Invincible'ın yeni sezon onayı alması çok büyük bir sürpriz değil. Sonuçta Robert Kirkman zaten yedi ya da sekiz sezonluk bir dizi planlandığını daha öncesinde açıklamıştı.

"Bir sayıya bağlamamaya çalışıyorum, çünkü bu bir bakıma hareketli bir hedef, ne olacağı belli değil. Ancak yine de yedi ila sekiz sezon aralığında bir sürenin bizim için yeterli olacağını düşünüyorum."

"Çizgi romanlarda yer almayan ama yapmak istediğim bazı şeyler var. İki tür içerisinde de kendine has olan bazı bölümler olması güzel olurdu diye düşünüyorum. Tabi bu sadece ileriye yönelik projenin bir parçası."

Babasının, gezegendeki en güçlü süper kahraman olması ve ona cephe almasının yanında, kendi yeni güçleriyle birlikte hayata adapte olmaya çalışan henüz 18 yaşındaki Mark'ın hikâyesini konu alan dizinin seslendirme kadrosu; Steven Yeun, Sandra Oh, Zazie Beetz, Gray DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Zachary Quinto, Ross Marquand, Seth Rogen ve J. K. Simmons gibi isimlerden oluşuyor.

Kaynak: Geek Tyrant


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş