İlk filmi 2015 yılında vizyona giren Inside Out’ın geçtiğimiz hafta izleyicilerle buluşan devam filmi, Kuzey Amerika'da 155 milyon, globalde ise elde ettiği 295 milyon dolar ile yılın en başarılı açılışına imza attı.

Yapımı 200 milyon dolara mâl olan PG dereceli (filmin bazı kısımlarının çocuklar için uygun olmayabileceği uyarısı) Inside Out 2, orijinal animasyon macerasından yaklaşık 10 yıl sonra gelen bir devam filmi olmasına rağmen, şimdiden beklentilerin çok üzerinde bir başarı elde etti.

"Riley" (Kensington Tallman)

Disney ve Pixar ortaklığındaki film, ilk filmde bizi babasının işi dolayısıyla yaşadığı yerden çok daha uzak bir yere taşınmak zorunda kalan Riley’nin allak bullak olan duygularıyla tanıştırırken, bu film artık genç bir kız olan Riley’nin giderek daha da karmakarışık bir hale gelen duygularına odaklanıyor.

Yeni duygularla da karşılaşacağımız Inside Out 2’de Neşe (Amy Poehler), Üzüntü (Phyllis Smith), Öfke (Lewis Black) gibi karakterlerin yanına; Anksiyete (Maya Hawke), Kıskançlık (Ayo Edebiri), Utanç (Paul Walter Hauser) ve Nostalji (June Squibb) gibi yeni üyeler ekleniyor.

"Utanç" (Paul Walter Hauser), "Anksiyete" (Maya Hawke), "Kıskançlık" (Ayo Edebiri), ve "Can Sıkıntısı" (Adèle Exarchopoulos)

CinemaScore'dan "A" ve Rotten Tomatoes'dan "%92 Fresh" dereceleri elde eden Inside Out 2, eleştirmenler ve izleyicilerin çok büyük bir çoğunluğundan tam puan almayı başardı.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş