Tom Holland ve Mark Walhberg’ün başrollerinde yer aldığı video oyunu uyarlaması Uncharted’a devam filmi geliyor.

Haberi resmi olarak doğrulayan kişi, Sony Pictures yöneticisi Steven O’Dell oldu.

Genç hırsız Nathan Drake’in, bir zamanlar Ferdinand Magellan’a ait olan efsanevi serveti bulmak için deneyimli hazine avcısı Victor Sullivan tarafından işe alınmasını ve birlikte yaşadıkları maceraları konu edinen, Naughty Dog video oyunundan uyarlanan Uncharted’ın ilk filmi 2022’de vizyona girmişti.

"Sully" (Mark Wahlberg), "Nathan Drake" (Tom Holland)

Kadroda Holland ve Wahlberg’e, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle ve Rudy Pankow gibi isimler eşlik etti.

Sinema dünyasında Covid salgını nedeniyle yaşanan gecikmelerin hâkim olduğu dönemlerde vizyona giren film, beklenenden çok daha büyük bir başarı gösterdi ve 407 milyon dolar ile tüm zamanların en çok hasılat elde eden beşinci video oyunu uyarlaması oldu. Bu başarının ardından ise Sony’nin bu çok sevilen uyarlamaya yeni film onayını vermesi ise elbette sürpriz değildi.

Şimdi ise ilk filmin yayınlanmasının üzerinden iki yıl geçtikten sonra bir devam filminin yolda olduğu açıklandı. Duyuru, Sony’nin birçok film haberinin paylaşıldığı 2024 CineEurope fuarındaki sunum sırasında yapıldı.

Uncharted 2 resmi olarak geliştirilme aşamasında olmasına rağmen oyuncu kadrosu henüz doğrulanmadı. Ancak devam filmi için Holland ve Wahlberg'ün dönüşü kesinlikle gerekli gibi görünüyor.

Kaynak: ScreenRant


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş