Oscar ödüllü yönetmen Christopher Nolan, HugoDécrypte isimli YouTube kanalına verdiği röportajda "başka bir süper kahraman filmi yapıp yapmayacağı" sorusuna, oldukça net bir biçimde "hayır" cevabını verdi.

Ayrıca, yöneltilen "bir Star Wars filmi yönetmek isteyip istemediği" sorusu karşısında net bir cevap vermemesi de dikkat çekti.

Nolan'ın, DC'nin en ünlü süper kahramanı Batman'in hikâyesini konu edinen, Batman: Begins (2005) filmiyle başlattığı Dark Knight Üçlemesi; seriye 2008 ve 2012 yıllarında katılan Dark Knight ve Dark Knight Rises filmleri ile hem süper kahraman filmleri arasında özel bir yer edindi hem de en başarılı sinema filmleri arasına ismini yazdırdı.

Christian Bale, Tom Hardy ve Christopher Nolan, Dark Knight Rises çekimlerinde, 2012

Üçlemedeki Batman rolünün sahibi Christian Bale, geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda, "yeni Batman filmini anca Christopher Nolan yönetirse dördüncü kez bu karaktere hayat verebileceğini" söylemişti.

Batman: Begins (2005)

Christopher Nolan'ın süper kahraman filmlerine dönmeyeceğini açıkça belirtmesi üzerine ise bu ihtimal artık pek gerçekleşmeyecek gibi görünüyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş