Warner Bros.'un, detayları daha öncesinde belirlenen, ancak ismini ve vizyon tarihini geçtiğimiz cuma günü duyurduğu Flowervale Street filminin başrollerinde; The Devil Wars Prada (2005), The Dark Knight Rises (2012), Interstellar (2014) filmlerinin yıldızı, Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway ve Trainspotting (1996), Moulin Rouge! (2001) filmlerinin yıldızı, Star Wars serisinin Obi-Wan Kenobi'si Ewan McGregor yer alacak.

"Selina Kyle" (Anne Hathaway), "Obi-Wan Kenobi" (Ewan McGregor)

David Robert Mitchell; J.J. Abrams, Hannah Minghella, Matt Jackson ve Tommy Harper ile birlikte yapımcısı olarak yer aldığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaristliğini de üstleniyor. Mitchell daha öncesinde It Follows (2014), Under the Silver Lake (2018) gibi filmlerin de hem yazarlığını hem de yönetmenliğini yapmıştı.

Flowervale Street'in detayları şimdilik gizli tutuluyor olsa da daha öncesinde bir gerilim filmi olacağı belirtilmişti. 1980'li yıllarda, dinozorların dahil olduğu bir aile macerası olarak sınıflandırılan filmde, Hathaway ve McGregor'a Christian Convery ve Maisy Stella eşlik edecek.

Convery ve Stella'nın, Hathaway ve McGregor'ın çocuklarını oynayacakları düşünülüyor.

Warner Bros. ve Bad Robot ortaklığındaki Flowervale Street, 16 Mayıs 2025'te izleyicisiyle buluşacak.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş