İspanya yapımı Sentimental'dan uyarlanan The Invite'ta yer almak üzere; Amy Adams, Paul Rudd ve Tessa Thompson ile anlaşıldı.

2020 yılında yayımlanan ve "Goya Ödülü" (İspanya'nın uluslararası sinema ödülleri) sahibi olan film, 15 yıllık evliliklerinin ardından ilişkilerinin çıkmaza girdiğini fark eden Joe (Rudd) ve Angela (Adams)'nın hikayesini anlatıyor.

Evlilik sıkıntılarına odaklanmayan bir konuşma yapmak için çaresiz kalan Angela, şakacı komşuları Kayla (Thompson) ve Shane'i kokteyl içmeye davet eder. Bu rahatsız edici çiftle ilişki kurmak zorunda kalmaktan rahatsız olan Joe, bu durumu onlarla yüzleşmek için kullanmayı planlar. Ancak muhabbet muhabbeti açtıkça hem o hem de Angela umduklarından çok daha fazlasını elde ederler. Shane ile Kayla'nın haftalık ilginç partiler düzenlediğini ve kendilerine ait bir davet gelenekleri olduğunu keşfederler.

Sentimental'dan; "Salva", "Julio", "Ana" ve "Laura"

The Invite'ın senaryosu, Toy Story'nin hikâyesine katkıda bulunan Oscar ödüllü yazar Will McCormack tarafından kaleme alındı.

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş