Yayın hayatına 2013 yılında başlayan Peaky Blinders, altı başarılı sezonun ardından geçtiğimiz yıl izleyicisine veda etti. 

Bloomberg'ün haberine göre ana hikâyenin 20 yıl sonrasında, 20. yüzyılın ortalarında Boston'da geçen yeni bir dizi ve Peaky Blinders'ın sevilen karakterlerinden biri olan Polly Gray'in gençliğine odaklanacak bir başka dizi daha planlanıyor.

"Polly Gray" (Helen McCrory)

Peaky Blinders hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler, henüz kesinlik kazanmamış olsa da paylaşan haber kaynaklarının raporlarına göre, gerçekleşme ihtimalleri oldukça yüksek.

Dizinin yaratıcısı Steven Knight'ın, beklenen devam filminin senaryosu üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı biliniyor ve bu filmin çekimlerinde 2024 yılının ortalarında başlanacak.

Herhangi bir devam projesinde yer alıp almayacağı sorularının üzerine Cillian Murphy; "Eğer bu evrende daha fazla hikâye varsa, bir film yapmayı çok isterim. Ben de bekleyip göreceğim, henüz bu konuda sizinle paylaşacağım bir güncelleme yok." cümlelerini kullandı.

Kaynak: Daily Mail


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş