Kadrosunda Keanu Reeves, Donnie Yen, Scott Adkins, Bill Skarsgård ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden aktör Lance Riddick'in bulunduğu aksiyon serisinin dördüncü filmi John Wick: Chapter 4, Kuzey Amerika'da sadece hafta sonunda topladığı 73,5 milyon dolarla, Shazam: Fury of the Gods, Scream VI ve Creed III gibi filmlerin bulunduğu listeye en üst sıradan giriş yaptı.

"Winston" (Ian McShane) ve "Marquise" (Bill Skarsgård)

John Wick'in hikayesi, 2014 yılında yayımlanan ilk filmle başlamıştı. Köpeğinin öldürülmesi üzerine bağını kopardığı yeraltı dünyasına tekrar karışmak zorunda kalan eski suikastçı Wick'in maceraları, ilerleyen filmlerde; başarılı oyuncuları, harika sinematografisi ve etkili hikayesinin üzerine katarak tam gaz devam ediyor.

Yer aldığı aksiyon filmlerinde gerekmediği müddetçe dublör kullanmak istememesiyle bilinen 58 yaşındaki aktör Keanu Reeves'in, John Wick serisinin bu filminde de aksiyon sahnelerinin %90'ında dublör kullanmadığı bildirildi.

Uluslararası pazarda da vizyona girdiği her bölgede birinci sıraya yerleşen John Wick: Chapter 4, 2 saat 49 dakikalık uzun süresine rağmen izleyicisinden övgüsünü almayı yine başarıyor.

2023'ün şimdiye kadarki en iyi açılışına sahip olan film, küresel olarak elde ettiği toplam 137,5 milyon dolarla zirveden uzun bir süre ayrılmayacak gibi görünüyor.


Kaynak: The Hollywood Reporter – ‘John Wick: Chapter 4’ Annihilates ‘Shazam 2’ With $73.5M U.S. Box Office Opening

Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek…
Paylaş