Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı John Wick serisi, yan projelerle evrenini genişletmeye devam ediyor.

Lionsgate Şirketi, Ana de Armas'ın yer aldığı Ballerina filmi ve Prime Video'nun The Continental dizisinin ardından, John Wick evrenine yeni bir yan hikâye ekleneceğini, dördüncü filmde karşımıza çıkan kör suikastçı Caine karakterine odaklanacak bir filmin hazırlık aşamasında olduğunu duyurdu.

Gelecek yıl Hong Kong'da çekimlerine başlanacak filmde yer almak üzere aktör Donnie Yen'in stüdyo ile bir anlaşma imzaladığı açıklandı.

Sinopsisi şimdilik gizli tutulan filmin, High Table'a karşı olan yükümlülüklerinden kurtulan Caine'in dördüncü filmden sonraki hikayesine odaklanacağı biliniyor.

Yeni film, Chad Stahelski'nin Lionsgate ile John Wick evreninin genişlemesi amacıyla yapılan anlaşmanın parçası olarak geliştirildi.

Bu projenin yapımcılığı da John Wick serisinin tüm filmlerinin yapımcılığını üstlenen Basil Iwanyk ve Erica Lee tarafından sürdürülecek.

"John Wick" (Keanu Reeves)

Filmin senaryosu ise The Umbrella Academy ve The Son gibi dizilerle ismini duyuran, aynı zamanda Tony adayı bir tiyatro yazarı olan Robert Askins'e emanet olacak.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş