Neredeyse üç dakika boyunca tokat ve yumrukların havada uçuştuğu fragmanda Jake Gyllenhaal, çok fazla darbeye maruz kalan ancak karşı tarafı da hezimete uğratmaktan geri kalmayan eski UFC orta sıklet dövüşçüsü Elwood Dalton’ı canlandıracak. 

Bir bar sahibi tarafından yol kenarında eski arabası içerisinde uyurken bulunup onun için çalışmaya davet edilen Dalton, mekânın koruma görevlisi olur ve kendisini kanun kaçakları ile motorcular arasındaki büyük bir savaşta bulur.

Çoğunlukla yeraltında gerçekleştirilen dövüşlerde yer alan Dalton, "bu zengin pislikler" için gösterişli bir tatil yeri inşa etmeye karar verir.

Edge of Tomorrow, Bourne serisi, Mr. & Mrs. Smith ve Jumper gibi filmleriyle tanınan yönetmen Doug Liman’ın, hem senarist hem de yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda, Jake Gyllenhaal’a; Daniela Melchior, Billy Mangussen, Lukas Cage, Jessica Williams ve Conor McGregor eşlik edecek.

1989 yapımı, orijinal Road House filmini çok sevdiğini belirten yönetmen; "Bu mirasa kendi yorumumu katacağım için heyecan duyuyorum ve izleyicilere Jake ile benim bu ikonik rolle neler yaptığımızı göstereceğimiz için de sabırsızlanıyorum." cümlelerini kullandı.

Road House (1989)

Merakla beklenen film, 21 Mart’ta Prime Video’da yayınlanacak.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş