Blue Mountain State, kadrosunda Alan Ritchson, Chris Romano, Darin Brooks, Sam Jones, Ed Marinaro, Gabrielle Dennis ve Denise Richards'ın yer aldığı gençlik ve Amerikan futbolu temalı bir komedi dizisiydi.

Şimdilerde Prime Video'nun Reacher dizisinin yıldızı olan Alan Ritchson'ın yer aldığı ilk projelerden biri olan Blue Mountain State'in bir devam dizisiyle geri döneceği açıklandı.

"Jack Reacher" (Alan Ritchson)

Hayali bir üniversite olan Blue Mountain State ve onun futbol takımı Mountain Goats'un etrafında dönen dizi, üç yeni birinci sınıf öğrencisinin üniversite hayatına hızla uyum sağlamasını, futbol hayatlarını, kızlar ve derslerle olan ilişkilerini konu ediniyor.

"Sammy Cacciatore" (Chris Romano), "Thad Castle" (Alan Ritchson)

Üç sezon süren dizinin finalinin ardından 2016 yılında Blue Mountain State: The Rise of Thadland adlı bir devam filmi de yapılmıştı.

Netflix'in geliştireceği düşünülen bu yeni projenin detayları henüz tam anlamıyla bilinmiyorken, Alan Ritchson, Chris Romano ve Darin Brooks'un eski rollerine geri dönmesi bekleniyor.

Kaynak: Deadline


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş