Oscar adayı America Ferrera, Oscar ödüllü aktör Matthew McConaughey ile birlikte yönetmen Paul Greengrass'ın yakında çalışmalarına başlanacak olan draması The Lost Bus'ta başrol oynayacak.

Lizzie Johnson'ın Kaliforniya'daki yıkıcı felaketi konu edinen “Paradise: One Town's Struggle to Survive an American Wildfire” adlı kitabına dayanan filmin senaryosu ise Mare of Easttown dizisiyle tanınan senarist Brad Inglesby tarafından yazılıyor.

Eyalet tarihinin en büyük yangınlarından birine odaklanan film, 100'den fazla kişinin ölümüyle sonuçlanan ve Paradise kasabasının büyük bir kısmını yok eden orman yangını konu edinecek.

Film, öğrencilerle dolu bir okul otobüsünü büyük yangın boyunca yönlendiren ve onlara sahip çıkan otobüs şoförü Kevin McKay (McConaughey) ile öğretmen Mary Ludwig'in (Ferrera) macerasına odaklanacak.

Apple Original Films tarafından geliştirilen filmin prodüksiyonuna bu bahar aylarında başlanması planlanıyor.

America Ferrera, en son Greta Gerwig'in Barbie filminde rol almıştı.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş