Haber, ABC’nin Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin 2024 kış basın turundaki sunumu sırasında, dizideki "Bay Johnson" rolüne hayat veren William Stanford Davis tarafından doğrulandı.

"Mr. Johnson" (William Stanford Davis)

7 Şubat’ta üçüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşan Abbott Elementary, Philadelphia'nın kıyıda köşede kalmış devlet okullarından biri olan Abbott İlköğretim Okulu öğretmenlerinin eğlenceli maceralarına odaklanıyor.

Aynı zamanda yaratıcısı olan Quinta Brunson’ın başrol olarak "Janine Teagues" karakterine hayat verdiği dizide, Tyler James Williams, Janelle James, Lisa Ann Walter, Ayo Edebiri, Chris Perfetti ve Sheryl Lee Ralph gibi isimler yer alıyor.

"En İyi Komedi Dizisi", "En İyi Kadın Oyuncu" dalları dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde kazandığı ödüllerle, geçtiğimiz yılların ödül törenlerinde de eli boş dönmeyen Abbott Elementary’nin dördüncü sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak: Variety


Yaren’in Köşesi
muggle’lar mı? onlar hiçbir şey görmezler ama çatal batırırsan hissederler. merhaba, ben Yaren. çocukluğumdan beri tutkunu olduğum fantastik dünyalara, filmlere, kitaplara, dizilere ve çizgi romanlara dair videolar yapıyorum. ben bu videoları yaparken çok eğleniyorum, eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz, kanalımı takip edebilirsiniz :)
Paylaş